Zamieszczanie ogłoszeń w Internecie

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę zamieszczania ogłoszeń o oferowanych usługach lub produktach do 50, 100 lub 150 portali ogłoszeniowych.

W każdym ogłoszeniu zostanie umieszczony aktywny link do strony firmowej. Dzięki temu Państwa strona pozyska naturalne linki oraz promocję oferty w 50, 100 lub 150 portalach ogłoszeniowych. Oferta łączy w sobie walory związane z pozycjonowaniem (SEO) oraz możliwość dotarcia do znacznej grupy potencjalnych klientów. Różnorodność skryptów ogłoszeniowych oraz różne IP portali i linki w postaci adresu strony doskonale dywersyfikują profil posiadanych linków, przy jednoczesnej promocji oferty Państwa firmy. Ogłoszenia to obecnie najtańszy sposób na zdobycie jednocześnie dobrych linków i niedrogiej reklamy.

Ogłoszenia dodawane są ręcznie (nie korzystamy z tzw. dodawarek), dzięki czemu mamy pewność, że znajdą się we właściwej lokalizacji i kategorii. Minimalizuje to ryzyko odrzucenia ogłoszenia przez administratora portalu.

Dzięki wpisom na portalach ogłoszeniowych możemy połączyć reklamę produktów lub usług firmy ze zdobywaniem linków brandowych mających wpływ na Trust Rank strony firmowej. Po ostatnich zmianach wprowadzonych przez Google, ogłoszenia wydają się być najbezpieczniejszym i co równie istotne najtańszym miejscem do zdobywania linków. Ważne jest również to, że dzięki zamieszczonym ogłoszeniom mamy możliwość dotarcia do tysięcy nowych klientów, którzy właśnie na portalach ogłoszeniowych szukają informacji o interesujących ich produktach i usługach. Nie zmarnuj tej okazji, to naprawdę niewiele kosztuje, a zysk może być niewspółmiernie duży do poniesionych nakładów.